Wypożyczalnia koncentratorów tlenu - Cennik

Niektórzy muszą na co dzień korzystać ze specjalistycznej aparatury wspomagającej oddychanie, jednak dostęp do niej bywa utrudniony. Z myślą o takich przypadkach, powstała nasza wypożyczalnia wysokiej jakości koncentratorów tlenu w niskiej cenie z możliwością przedłużenia wynajmu na dłuższy okres. Dostawa sprzętu stacjonarnego i przenośnego odbywa się w ciągu 24 godzin i kosztuje niewiele. Profesjonalna usługa kurierska obejmuje zasięgiem całą Polskę.

Cena koncentratora tlenu i koszt dostawy

Wynajem sprzętu to opcja bardziej opłacalna dla osób, które muszą go stosować tylko tymczasowo - wtedy nie ma sensu inwestować w zakup. Cena za wypożyczenie stacjonarnego modelu wynosi 139 zł za miesiąc. Wersję przenośną na ten sam okres można wynająć za 400 zł. Do sprzętu dołączona jest jedna sztuka cewnika do podawania O2 przez nos.

Możliwy jest też wynajem na dłuższy czas.

W koszt usługi należy wliczyć transport za przesyłkę kurierską w obie strony. W zależności od modelu dostawa aparatu z wypożyczalni pod wskazany adres wynosi 50 lub 60 zł. A zatem za koncentrator do tlenu Invacare Perfecto 2 wraz z dostawą zapłacą Państwo łącznie 199 zł. Natomiast cena za wypożyczenie mobilnego modelu Inogen One G3 to razem 450 zł. Opłatę za dowolny okres i transport w obie strony należy przekazać kurierowi DPD przy dostawie.

Ile kosztuje wypożyczenie stacjonarnego lub przenośnego koncentratora tlenu na dłuższy okres?

Generatory O2 przystosowane do swobodnego poruszania się poza domem są lżejsze i mniejsze Z kolei. Z kolei stacjonarny model charakteryzuje się większą wydajnością niż jego przenośny odpowiednik. Standardowo wypożyczalnia oddaje koncentrator tlenu na miesiąc, ale może się okazać, że będzie potrzebny na dłuższy okres.

Ile kosztuje wypożyczenie przenośnego i stacjonarnego koncentratora tlenu na dłuższy okres? Za przedłużenie czasu użytkowania należy każdorazowo dokonać opłaty na konto bankowe podane w umowie. Cena będzie wynosić tyle samo, co za poprzedni miesiąc wynajmu – 139 zł za wersję standardową bądź 400 zł za mobilną.

Wypożyczalnia - dodatkowe usługi

Przy usłudze wynajmu można zamówić też maski tlenowe lub dodatkowe cewniki przeznaczone do stosowania w modelach stacjonarnych i przenośnych. Cena wąsów tlenowych to 5,50 zł, a maski kosztują 12 zł. Oprócz wypożyczenia istnieje także możliwość zakupu innych akcesoriów kompatybilnych ze sprzętem: drenów do odsysania górnych dróg oddechowych, skraplaczy do przewodów (tak zwanych pułapek wodnych), nawilżaczy powietrza oraz filtrów. W przypadku dłuższej awarii usługa wymiany koncentratora tlenu z wypożyczalni jest całkowicie darmowa.
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio