KONCENTRATOR TLENU PRZENOŚNY

W 24H W TWOIM DOMU
OPŁATA ZA WYNAJEM: 400 ZŁ ZA MIESIĄC

KONCENTRATOR TLENU PRZENOŚNY INOGEN ONE G3

Inogen One G3 to koncentrator tlenu działający w trybie pulsacyjnym. Oznacza to, że wykrywa on oddech i podaje tlen w momencie wdechu tylko poprzez wąsy tlenowe. W związku z tym nie można używać butelki nawilżacza lub maski.
Dane techniczne:
Wymiary: 222 x 76 x 210 mm (z pojedynczą baterią)
Waga: 2,2 kg (z pojedynczą baterią)
Czas pracy akumulatora: do 4 godzin na pojedynczej baterii
Poziom Hałasu: < 42dB(A) w torbie na ustawieniu 2
Poziom koncentracji tlenu: 90% - 3%/+ 6% na wszystkich ustawieniach
Ustawienia przepływu: 4 poziomy ustawienia (na poziomie 4 wielkość dawki tlenu jest największa)
Zawartość zestawu:
Koncentrator tlenu Inogen One G3
Bateria pojedyncza (8 cell)
Torba transportowa
Ładowarka sieciowa
Ładowarka samochodowa
Kaniule 2,1m
Instrukcja obsługi PL

Jak zamówić koncentrator tlenu?

1

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TELEFONICZNIE LUB ON-LINE

Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres na który mamy wysłać koncentrator tlenu. Zrób to do godziny 14:00, a koncentrator wyślemy tego samego dnia.. Zamówienie złożone po godz. 14 wyślemy w następny dzień roboczy.

2

ODBIERZ KONCENTRATOR OD KURIERA

Dostawa kurierem zajmie 1 dzień roboczy, czyli będzie u Państwa następnego dnia przy zamówieniu do godz. 14:00. Skuteczność dostaw następnego dnia wynosi 97%. Kurier przywiezie do Ciebie koncentrator tlenu Inogen One G3. Zapłać kurierowi 450 zł z czego tylko 400 zł to miesięczna opłata za wynajem koncentratora, a 50 zł to opłata za przesyłkę kurierska koncentratora w obie strony. Podpisz przy kurierze umowę (WZÓR UMOWY), kurier ją zwróci do nas. Miej przy sobie dowód osobisty.

3

KORZYSTAJ Z KONCENTRATORA TLENU

Koncentrator tlenu będzie dostarczony w specjalnej skrzyni transportowej. Wyjmij koncentrator ze skrzyni. Korzystaj z niego tak długo jak jest potrzebny przelewając za każdy następny miesiąc kwotę 400 zł za przedłużenie wynajmu.

4

GDY KONCENTRATOR NIE JEST POTRZEBNY - ZGŁOŚ ZWROT

Gdy koncentrator nie jest już potrzebny zgłoś jego zwrot telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową. Włóż go z powrotem do skrzyni transportowej. Kurier DPD odbierze go od Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jeżeli jesteś gotowy

ZASADY WYNAJMU

ILE TO KOSZTUJE ?

Koszt wynajmu koncentratora tlenu Inogen One G3 to 400 zł za miesiąc. Koszt transportu to 50 zł za przesyłkę kurierską w obie strony. Opłat za pierwszy miesiąc i transport w obie strony dokonuje się u kuriera przy dostawie. Za przedłużenie płaci się na konto podane w umowie.

OD KIEDY ZACZYNA SIĘ LICZYĆ OKRES WYNAJMU ?

Od dnia kiedy koncentrator tlenu został odebrany przez Was od kuriera. Jeżeli odebraliście go 16 kwietnia to okres wynajmu kończy się 15 maja. By przedłużyć umowę najmu należy dokonać przelewu najpóźniej na 3 dni przed upływem opłaconego okresu. Zwrot również zgłaszamy najpóźniej na 2 dni przed końcem opłaconego okresu.

CO JEST W ZESTAWIE Z KONCENTRATOREM ?

Do koncentratora tlenu dołączona jest jedna sztuka cewnika do podawania tlenu przez nos. Przy zamawianiu wynajmu można zamówić dodatkowe cewniki do podawania tlenu przez nos. Koszt cewnika (wąsów tlenowych) to 5,50 zł

CZY TO JEST SKOMPLIKOWANE ?

Nie jest. Ale do koncentratora dołączona jest instrukcja obsługi opisująca uruchomienie, korzystanie, czyszczenie. No i zawsze można do nas zadzwonić, gdyby były jakieś pytania.

A JAK KONCENTRATOR SIĘ ZEPSUJE TO CO WTEDY ?

Wtedy należy to zgłosić telefonicznie do naszej firmy. Niektóre awarie wynikają z niewłaściwego użytkowania, wtedy zazwyczaj udaje się po wskazówkach telefonicznych przywrócić prawidłowe funkcjonowanie koncentratora. Jeżeli to się nie uda bezzwłocznie, tego samego dnia wysyłamy do Was sprawny koncentrator tlenu. Kurier który go dostarczy i odbierze również ten niesprawny. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna.
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio