KONCENTRATOR TLENU STACJONARNY

W 24H W TWOIM DOMU
OPŁATA ZA WYNAJEM: 139 ZŁ ZA MIESIĄC

KONCENTRATOR TLENU INVACARE PERFECTO 2 (5l tlenu/min.)

Dane techniczne:
Wymiary: 585 x 380 x 305 mm
Waga: 18,2 kg
Ładowanie: 230 V, 50 Hz
Zużycie energii: 320W
Poziom Hałasu: < 40dB(A) (certyfikowany)
Poziom koncentracji: 87-96% O2
Zakres przepływu: 0,5 - 5,0 l/min.
Zawartość zestawu:
Koncentrator tlenu Invacare Perfecto 2 V
Butelka nawilżacza
Filtr wstępny
Filtr główny
Rurka łącząca nawilżacz z koncentratorem
Kabel zasilający
Kaniule 2,1m

Jak zamówić koncentrator tlenu?

1

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TELEFONICZNIE LUB ON-LINE

Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres na który mamy wysłać koncentrator tlenu. Zrób to do godziny 14:00, a koncentrator wyślemy tego samego dnia.. Zamówienie złożone po godz. 14 wyślemy w następny dzień roboczy.

2

ODBIERZ KONCENTRATOR OD KURIERA

Dostawa kurierem zajmie 1 dzień roboczy, czyli będzie u Państwa następnego dnia przy zamówieniu do godz. 14:00. Skuteczność dostaw następnego dnia wynosi 97%. Kurier przywiezie do Ciebie koncentrator tlenu Invacare Perfecto 2. Zapłać kurierowi 199 zł z czego tylko 139 zł to miesięczna opłata za wynajem koncentratora, a 60 zł to opłata za przesyłkę kurierska koncentratora w obie strony. Podpisz przy kurierze umowę (WZÓR UMOWY), kurier ją zwróci do nas. Miej przy sobie dowód osobisty.

3

KORZYSTAJ Z KONCENTRATORA TLENU

Koncentrator tlenu będzie dostarczony w specjalnej skrzyni transportowej. Wyjmij koncentrator ze skrzyni. Korzystaj z niego tak długo jak jest potrzebny przelewając za każdy następny miesiąc kwotę 139 zł za przedłużenie wynajmu.

4

GDY KONCENTRATOR NIE JEST POTRZEBNY - ZGŁOŚ ZWROT

Gdy koncentrator nie jest już potrzebny zgłoś jego zwrot telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową. Włóż go z powrotem do skrzyni transportowej. Kurier DPD odbierze go od Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jeżeli jesteś gotowy

ZASADY WYNAJMU

ILE TO KOSZTUJE ?

Koszt wynajmu koncentratora tlenu Inavcare Perfecto 2 to 139 zł za miesiąc. Koszt transportu to 60 zł za przesyłkę kurierską w obie strony. Opłat za pierwszy miesiąc i transport w obie strony dokonuje się u kuriera przy dostawie. Za przedłużenie płaci się na konto podane w umowie.

OD KIEDY ZACZYNA SIĘ LICZYĆ OKRES WYNAJMU ?

Od dnia kiedy koncentrator tlenu został odebrany przez Was od kuriera. Jeżeli odebraliście go 16 kwietnia to okres wynajmu kończy się 15 maja. By przedłużyć umowę najmu należy dokonać przelewu najpóźniej na 3 dni przed upływem opłaconego okresu. Zwrot również zgłaszamy najpóźniej na 2 dni przed końcem opłaconego okresu.

CO JEST W ZESTAWIE Z KONCENTRATOREM ?

Do koncentratora tlenu dołączona jest jedna sztuka cewnika do podawania tlenu przez nos. Zamawiający by móc korzystać z urządzenia musi jedynie mieć przygotowaną wodę destylowaną lub z filtra typu Brita by wlać ją do butelki nawilżacza. Do butelki wlewa się około 200 ml wody, uzupełnia się ją co kilka dni, więc na start trzeba mieć przynajmniej 1 litr.

Przy zamawianiu wynajmu można zamówić dodatkowe cewniki do podawania tlenu przez nos lub maski tlenowe wpisując taką informację w pole uwagi. Koszt cewnika (wąsów tlenowych) to 5,50 zł a maski tlenowej 12 zł.

CZY TO JEST SKOMPLIKOWANE ?

Nie jest. Ale do koncentratora dołączona jest instrukcja obsługi opisująca uruchomienie, korzystanie, czyszczenie. No i zawsze można do nas zadzwonić, gdyby były jakieś pytania.

A JAK KONCENTRATOR SIĘ ZEPSUJE TO CO WTEDY ?

Wtedy należy to zgłosić telefonicznie do naszej firmy. Niektóre awarie wynikają z niewłaściwego użytkowania, wtedy zazwyczaj udaje się po wskazówkach telefonicznych przywrócić prawidłowe funkcjonowanie koncentratora. Jeżeli to się nie uda bezzwłocznie, tego samego dnia wysyłamy do Was sprawny koncentrator tlenu. Kurier który go dostarczy i odbierze również ten niesprawny. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna.
41-902 Bytom
ul. Korfantego 30A
NIP: 626-277-60-93
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio