Koncentrator tlenu wypożyczalnia Warszawa

Tlenoterapia stosowana jest w leczeniu takich schorzeń, jak: POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), niewydolność serca, zatrucie tlenkiem węgla, oparzenia, astma, rak płuc, bezdech senny, źle gojące się rany, mukowiscydoza, choroba niedokrwienna serca itp.

Przed podjęciem terapii należy jednak skonsultować się z lekarzem, który ustali odpowiednią dawkę i czas leczenia, a także wykluczy ewentualne przeciwwskazania np. stany gorączkowe, infekcje wirusowe, zapalenie nerwu wzrokowego czy przyjmowanie niektórych leków.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wypożyczyć trzy rodzaje koncentratorów tlenu w zależności od indywidualnych potrzeb. Oferujemy:

- model stacjonarny podający do 5 litrów tlenu na minutę (o stężeniu powyżej 90%),

- urządzenie mobilne o wadze 2,2 kg, które może pracować do 4 godzin na jednej baterii oraz w trybie pulsacyjnym, podając do 4 litrów tlenu na minutę (o stężeniu powyżej 90%),

- koncentrator tlenu stacjonarny, który podaje do 10 litrów tlenu na minutę (o stężeniu powyżej 90%).

Dostawa wybranego modelu odbywa się poprzez przesyłkę kurierską. Przy zamówieniu złożonym do godziny 14:00 dostarczamy koncentrator tlenu zazwyczaj w jeden dzień roboczy. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem urządzeń. Współpracujemy zarówno z lekarzami, jak i pielęgniarkami środowiskowymi i rehabilitantami. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale także hospicja, domy pomocy społecznej czy ośrodki zdrowia zlokalizowane na terenie Warszawy.

Jak działają koncentratory tlenu?

Użytkownik wlewa do butelki nawilżacza 200 ml przygotowanej wody destylowanej lub z filtra typu Brita. Jej poziom należy uzupełniać co kilka dni. Wszelkie uwagi i problemy techniczne należy kierować do naszej firmy.

Do koncentratorów tlenu dołączamy instrukcję obsługi i czyszczenia, jedną sztukę cewnika oraz możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów, takich jak: kaniule nosowe, maski tlenowe, filtry, skraplacze czy dreny. Wszelkie wymiany serwisowe czy zwroty sprzętu również realizujemy we współpracy z firmą kurierską na terenie Warszawy.
41-902 Bytom
ul. Korfantego 30A
NIP: 626-277-60-93
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio