Koncentrator tlenu wypożyczalnia Wrocław

Zdarza się, że pacjenci cierpiący na niewydolność oddechową (zarówno przewlekłą, jak i ostrą) mają problemy z oddychaniem.

W związku z tym nie są w stanie samodzielnie zaspokoić potrzeb tlenowych swojego organizmu. Wówczas lekarz może zlecić choremu terapię tlenową.

Zalecana jest także w przypadku astmy oskrzelowej, dławicy piersiowej, niewydolności krążenia czy przebytego zawału mięśnia sercowego. Aparatura tlenowa dostarcza organizmowi ustaloną przez lekarza dawkę tlenu.

Oferujemy możliwość wypożyczenia jednego z naszych koncentratorów tlenu: stacjonarnych lub mobilnych. W zależności od indywidualnych potrzeb urządzenie podaje od 4 do 10 litrów tlenu na minutę, o stężeniu powyżej 90%.

Niektóre modele na jednej baterii mogą pracować w trybie pulsacyjnym przez 4 godziny. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem tego typu sprzętu. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i ośrodki zdrowia, hospicja czy domy opieki społecznej.

Współpracujemy również z pielęgniarkami środowiskowymi, rehabilitantami oraz lekarzami.

Koncentratory tlenowe – wypożyczalnia Wrocław

Dostawa wybranego modelu urządzenia, a także zwroty czy wymiany serwisowe odbywają się we współpracy z firmą kurierską na terenie Wrocławia.

Zamówienie złożone do godziny 14:00 zwykle realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego. Do koncentratora tlenu dołączamy instrukcje uruchomienia, obsługi i czyszczenia oraz cewnik do podawania tlenu przez nos.

Istnieje również możliwość zakupienia dodatkowych akcesoriów, takich jak: kaniule nosowe, dreny, filtry, maski tlenowe oraz skraplacze.

Przed podjęciem leczenia należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia odpowiedniej dawki tlenu i czasu terapii, a także wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, do których zaliczają się m.in. ciąża, przyjmowanie niektórych leków, choroba wieńcowa, nieleczona odma płucna, padaczka itp.

Zamówienie mogą Państwo składać telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się na stronie. Wszelkie uwagi i zastrzeżenia prosimy kierować bezpośrednio do naszej firmy.
41-902 Bytom
ul. Korfantego 30A
NIP: 626-277-60-93
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio