Koncentrator tlenu wypożyczalnia Lublin

Zapewniamy nowoczesną aparaturę medyczną do prowadzenia tlenoterapii w warunkach szpitalnych i domowych. Oferujemy tanie wypożyczenie koncentratora tlenu w Lublinie. Prowadzimy współpracę z lekarzami, pielęgniarkami środowiskowymi i specjalistami rehabilitacji. Klientami naszej wypożyczalni są też indywidualni odbiorcy korzystający z Domowego Leczenia Tlenem.

Koncentrator tlenu – wypożyczalnia w Lublinie

Maszyny tego typu są nieocenione w przypadku przewlekłych chorób płuc, takich jak astma oskrzelowa, mukowiscydoza, nowotwory, zwłóknienia czy dusznica bolesna. Jednym ze sposobów, aby zdobyć koncentrator tlenu , jest wynajem, który oferuje nasza wypożyczalnia w Lublinie. Profesjonalny sprzęt o stężeniu powyżej 90% dostępny jest w dwóch wersjach: stacjonarnej oraz mobilnej.

Aparatura stacjonarna jest cięższa, za to bardziej wydajna, dlatego poleca się ją pacjentom w zaawansowanym stopniu choroby, którzy rzadziej się poruszają. Model przenośny pozwala na prowadzenie aktywnego trybu życia. Rodzaj sprzętu do wypożyczenia można więc dopasować do własnych potrzeb.

Koncentrator tlenu - serwis Lublin

Posiadamy nowoczesną aparaturę produkcji amerykańskiej. Poza prowadzeniem wypożyczalni zajmujemy się także serwisem urządzeń. Dla zapewnienia bezpieczeństwa w użytkowaniu upewniamy się, że każdy oferowany przez nas koncentrator tlenu na wypożyczenie jest sprawny i ma kompletne wyposażenie.

W przypadku awarii zapewniamy darmową wymianę wypożyczonego sprzętu w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki.

Wypożyczenie koncentratora tlenu - Lublin

Wynajmujemy aparaty tlenowe tanio i z dostawą w wybrane miejsce. Transport z lub do wypożyczalni oraz ewentualną wymianę urządzenia obsługuje firma kurierska DPD. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, do każdego egzemplarza dostarczamy dodatkowo instrukcję. Za dodatkową opłatą realizujemy też dostawę pozostałych akcesoriów medycznych do aparatu: kaniuli nosowych, masek tlenowych, drenów, filtrów i skraplaczy.

Wypożyczenie u nas koncentratora tlenu to bardziej opłacalne rozwiązanie niż zakup aparatury. Zamówienia mogą Państwo dokonać przez telefon lub wypełniając formularz znajdujący się na stronie.
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio