Koncentrator tlenu wypożyczalnia Kraków

Prowadzimy wynajem urządzeń przeznaczonych do prowadzenia tlenoterapii w domowych lub szpitalnych warunkach. Nasza aparatura do wypożyczenia stanowi wyposażenie specjalistycznych placówek medycznych, takich jak szpitale, hospicja oraz inne ośrodki opieki zdrowotnej i paliatywnej. Koncentrator tlenu jest też dostosowany do użytku domowego. Wypożyczalnia obsługuje cały Kraków.

Koncentrator tlenu – wypożyczalnia w Krakowie

Udostępniamy wyłącznie wysokiej klasy sprzęty, które mają za zadanie wspomagać oddychanie pacjentów. Na stronie internetowej naszej wypożyczalni mogą Państwo zapłacić za wynajem koncentratorów przeznaczonych do pracy ciągłej. Niektóre modele mogą pracować przez 4 godziny na jednej baterii, inne dostarczają tlen nawet do 9 godzin. Aparat wyświetla szacowany czas pracy maszyny.

Oferujemy wypożyczenie koncentratora tlenu w Krakowie na czas miesiąca. Po upływie terminu usługę można przedłużyć. Transportem aparatu zajmuje się firma kurierska, która dostarcza go pod wskazany w umowie adres. Dzięki nam w łatwy sposób mogą Państwo nabyć aparaturę z dołączonymi wąsami tlenowymi oraz instruktażem w języku polskim.

Koncentrator tlenu na wypożyczenie w Krakowie

Aparaty tlenowe z wypożyczalni to wygodne rozwiązanie, gdyż nie wymagają podłączenia ciężkich butli zawierających ten pierwiastek. Ich wersje mobilne mogą być używane także w miejscach publicznych i środkach transportu.

Ponadto, sposób działania tych urządzeń jest prosty: pobierają powietrze, a następnie poddają je filtrowaniu i usuwają z niego azot. Zapewniają wysoką koncentrację tlenu - powyżej 90% - i poprawiają parametry oddechowe. Aby korzystać ze sprzętu na wypożyczenie wystarczy wlać do nawilżacza 200 ml przygotowanej wody destylowanej lub wodę z filtra i uzupełniać zbiornik zgodnie z instrukcją.

Umowa dotycząca wypożyczenia koncentratora na okres miesiąca oraz formularz do wypełnienia znajdują się na naszej stronie. Opłatę za transport oraz pierwszy miesiąc należy uiścić przy odbiorze. Oferujemy także możliwość wymiany serwisowej aparatów tlenowych. W przypadku awarii zapewniamy darmową wymianę sprzętu z wypożyczalni w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Copyright © 3koncentratory.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio